Kurumsal
Kategoriler
banner 205 banner 204 banner 203 banner 004 banner 005 banner 003 banner 002 banner 001 banner 007 banner 006 banenr 008 banner 010 banner 009 banner 106 banner 105 banner 104 banner 109 banner 202 banner 108 banner 107 banner 201 banner 302 banner 305 banner 301 banner 304 banner 303

 

Firmamız 2013 Yılında İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezinde Kurulup ve Faaliyetlerine Başlamıştır.

Firmamızın Hitap Etttiği Sektörde Kullanılması ve Yasal Zorunluluğu Olan Kişisel Koruyucu Donanımlar (K.K.D)la İlgili Olarak Her Zaman En Uygun Fiyat ve En Kaliteli Ürün Politikasıyla Birlikte Sizlere En İyi Hizmeti Vermek İçin Siz Değerli Müşterilerimizle Daha İyi İletişime Geçebilmek İçin Web Sitemizi Oluşturduk.

Web Sitemiz Üzerindende Bizlerle Temasa Geçebilir,Firmamız İle İlgili Yorum-Düşünce ve Eleştirilerinizi Bize İletebilirsiniz.

Firmamız İlk Etapta Sektörün İhtiyacı Olan Kişisel Koruyucu Donanımlar (K.K.D.)lerin Bayiliğini,Tedariğini,İthalatını ve İmalatını Yaptırmayı Hedef Almıştır.

Web Sitemizde Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Ürün Resimlerini Tanıtacağız.Web Sitemizin Blog Alanından Sizlere Sektörümüzle ilgili Son Güncel Konuları Paylaşacak ve Alımlarını Gerçekleştireceğiniz Ürünler Hakkında Daha Detaylı Bilgi Sahibi Olmanızı Sağlayacağız.

İletişim Bölümünden Sizle Kontak Kuracak Eleştirilerinizi ve Yorumlarınızı Dinleyecek ve Almış Olduğunuz Ürünlerle İlgili Sorununuz Varsa Çözüm Bulacağız.

Her İşin Dijital Ortamda Yürüdüğü Günlerde Bizde Diğer Yenilikçi Firmalar Gibi Siz Değerli Müşterilerimize Daha Hızlı Bir Şekilde Cevap Verebilmek İçin Fazla Geç Kalmadan Web Sitemizin Yayın Hayatına Başlaması İçin Çok Çalıştık.

Bu Sebeple İlerleyen Günlerde Sektörde İhtiyaç Olan Malzeme ve Ekipmanlarla Birlikte Hem Görsel Hemde Teknik Detaylar Konusunda Firma Olarak Web Sitemizi Daha Fazla Geliştireceğiz.

 
› Hakkımızda
› Referanslarımız
› İletişim Bilgileri
› Firma Bilgileri
› Banka Hesap Numaraları
› Mail Order Formu
› Markalarımız
› Site Haritası
› PDF Dökümanlarımız

 


Perpa Tic. Mrkz. B Blok Kat.6 No: 617 Şişli/İst.

www.isgim.com • www.isgimsafety.com

info@isgim.com • isgim@isgim.com

Vagon Media